Nazywam się Jolanta Pieniek i jestem inżynierem komunikacji. Nie, nie tym z politechniki. Inżynierem-humanistą budującym mosty między marką a klientem. Tworzę infrastrukturę, która pozawala markom na efektywną komunikację.

Jestem zaklinaczem słów. bo ważne jest co mówisz, gdzie mówisz i jak mówisz. Lubię tworzyć strategię komunikacji. Niezależnie czy jest to zwykły autoresponder potwierdzający zakup produktu, informacje w Twoim folderze firmowym, czy też posty na Facebooku - słowo ma znaczenie.

Jestem sieciową uwodzicielką (sieciowa uwodzicielka - to kreatywna nazwa, wymyślona przez uczestników jednego z moich szkoleń, określająca specjalistę od e-marketingu). Social media, ze szczególnym naciskiem na Facebooka, to moja pasja. Uwielbiam budować społeczność wokół profili firmowych.

Marketingiem zaraziłam się na studiach. Z wykształcenia jestem socjologiem, ale intuicja zawiodła mnie na zajęcia dodatkowe na wydziale marketingu i zarządzania.
Ukończyłam również Akademię Menedżerska na SGH oraz Rachunkowość i Finanse na UŁ (idealne połączenie, żeby patrzeć na firmę całościowo, strategicznie).
7 pierwszych lat mojej przygody zawodowej (rozpoczętej jeszcze podczas studiów), spędziłam w dużej firmie drogowej. Później poszłam "na swoje".
Dokładny opis mojego doświadczenia zawodowego znajdziesz na moim profilu Linkedin

Mam też talenty (badanie Clifton Strenght Finder), które niewątpliwe wpływają na współpracę ze mną. Są to: learner (jeśli się nie uczę nowych rzeczy, czuję, że się cofam), developer (potrafię w sposób zrozumiały dzielić się swoim doświadczeniem i wiedzą), responsibility (czuję się bardzo odpowiedzialna za swoją pracę, swoje słowa, za ludzi, z którymi współpracuję), strategic (strategiczne myślenie i planowanie to mój konik), relator (relacje są dla mnie bardzo ważne).

Po pracy kocham czas spędzany z moją córką; wspólne spacery; lepienie garnków; tworzenie rzeczy z niczego (takie nasze DIY). Namiętnie czytuję biografie. Wstaję o 4:30. Lubię bezwzględną ciszę poranka i zapach powietrza dochodzącego z zewnętrza (szczególnie wiosną i latem). 

CO MÓWIĄ INNI O PRACY ZE MNĄ?

We współpracy z Jolą szczególnie cenie sobie jej podejście oraz umiejętność słuchania. Dziś mamy wielu "konsultantów" na rynku, tym samym nie wielu potrafi tak trafnie wybrać kluczowe aspekty z Twojej opowieści, by następnie w oparciu o Twoje potrzeby oraz wartości wspierać Cię w tworzeniu spójnej komunikacji marketingowej.

Krzysztof Zięba Cel Kieruje Działaniem

Osoba, z którą gdy pracujesz, myślisz, to szczęście, że na siebie trafiliśmy. Kompetencje, wiedza, umiejętność jej przekazywania,uczenie, relacje z ludźmi - wszystko na najwyższym poziomie.

Joanna Blewąska-Kołodziejczak

Pani Jolanta drobiazgowo przygotowuje się do prowadzonych zajęć. Każde szkolenie projektuje w oparciu o badanie potrzeb grupy odbiorców, dobiera cele i metody pracy adekwatne do potrzeb grupy i możliwości uczestników. W swojej pracy łączy profesjonalną wiedzę w zakresie marketingu z wysokimi umiejętnościami metodycznymi. Uczestnicy szkoleń doceniają dynamiczny temperament i zaangażowanie trenerki w pracę. Cenią jej otwarty kontakt i swobodną relację na szkoleniach.

Mateusz Stasiak International Trainers and Facilitators Federation